Google+

 2.Adım : Antalya Havaalanı Transferi İçin Alınmak İstediğiniz Havaalanını Seçiniz

Transferini Oluştur - 35%

Antalya Havaalanı (AYT) Gazipaşa Havaalanı (GZP)


Antalya Havalimanı, Türkiye’nin Akdeniz kıyısıdaki başlıca turizm ve tatil merkezi olan Antalya’nın şehir merkezinin 10 km. doğusunda yeralmaktadır. Büyük ve modern havalimanı, özellikle yaz aylarında Türkiye’nin güney sahillerine gelen milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Yolcu trafiğine göre Avrupa’nın en kalabalık havalimanları listesine göre Avrupa’nın 14. en yoğun havalimanıdır. Türkiye’deki Havaalanları İstatistiklerine göre, toplam yolcu trafiği bakımından ikinci havalimanıdır. 2011 yılında “10-25 milyon yolcu” kategorisinde Avrupa’nın en iyisi seçilmiştir.

Gazipaşa – Alanya Havaalanı. Antalya’nın Gazipaşa ilçesindedir. Alanya’ya 45 kilometre mesafede yer alır, 2 bin 144 metre kapalı terminal binasına ve 105 araçlık otoparka sahiptir. 13 Temmuz 2009 tarihinde tamamlanıp hava trafiğine açılan havaalanı, 150 kişilik yolcu uçaklarının inebileceği büyüklüktedir. Uçus noktaları, anlaşmalı şirketleri gibi daha fazla bilgiyi edinmek için Vikipedi‘yi kullanabilirsiniz.

GlobalTaxi olarak havaalanı transferi hizmetinin yanı sıra otel transferi hizmeti de vermekteyiz. Örneğin seyahatiniz Kıbrıs’a ise Kıbrıs Havaalanı Transferi ya da Kıbrıs Otel Transferi hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Antalya’ya gelen konuklarımız içinde Antalya Otel Transferi fırsatlarına gözatmalarını tavsiye ederiz.

Eğer havaalanı ve otel transferi seçimi konusunda kafanız karıştıysa lütfen Havaalanı Transferi sayfasının altındaki notu dikkatle okuyunuz.

İyi tatiller dileriz!

Yandex.Metrica