Google+

1. Adım : Havaalanı Transferi Almak İstediğiniz Şehri Seçin

Antalya Afyon Kıbrıs


Sadece adımları takip ederek size en uygun havaalanı transferini oluşturun!

Yukarıda şehir seçimi ile başlayan adımlar sizi rezervasyon formuna götürecektir. Adımları takip ederken seçtiğiniz seçenekler, en doğru fiyatı elde etmeniz için hazırlanmıştır. Bu süreçte kafanızı karıştıran her türlü sorun için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerimizin sıkça yönelttiği bir soruya açıklık getirmek istedik. Otel transferi ve havaalanı transferi arasındaki fark konuklarımız tarafından merak ediliyor.  Kısaca açıklamak gerekirse, havaalanı transferi, uçaktan inen yolcuyu karşılamayı, gideceği otel ya da adrese en kısa ve kuralların el verdiği ölçüde hızla ulaştırmayı kapsayan bir hizmettir.

Aynı şey tatil dönüşü, otelinizden alınarak havaalanına bırakılmanız içinde geçerlidir. Otel transferi ise müşterimizin tercih ettiği araçla otellerinden alınarak gezmek istedikleri park, alışveriş merkezi, otel yada katılacakları etkinliklere ulaştırma hizmetidir.

Bu açıklama doğrultusunda alacağınız hizmetin otel transferi olduğuna karar verdiyseniz Otel Transferi sayfamıza gidebilirsiniz. Eğer Antalya Otel Transferi yada Kıbrıs Otel Transferi için rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, linlere tıklayarak direk rezervasyona gidebilirsiniz. Kıbrıs’a gelen konuklarımız içinde Kıbrıs Havaaanı Transferi fırsatlarına gözatmalarını tavsiye ederiz.


Son olarak, eğer GlobalTaxi ile ilk kez tanışmışsanız, sistemimizin diğer avantajlarından yararlanmak için anasayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. İyi Tatiller dileriz!

Yandex.Metrica