Google+

havaalanı transferi ve otel transferi

Antalya otel transferi talebinde bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Lütfen, mesaj kısmına konakladığınız bölgeyi ve gitmek istediğiniz yeri yazmayı unutmayınız. Siz formu gönderdikten sonra gün içinde mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Otel transferi hizmetimiz şuan için sadece Antalya otel transferi ve Kıbrıs otel transferi olarak sınırlıdır. Eğer transfer firmasıysanız ve diğer şehirler için ortağımız olmak isterseniz lütfen iletişime geçiniz.

Not : Eğer transferi bugün için istiyorsanız iletişim numaraları ile bize ulaşabilir, derhal transfer talep edebilirsiniz.


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Gideceğiniz Yer (gerekli)

Uçuş Numaranız (gerekli)

______________________________________________________________________________

Tek YönGidiş - Dönüş

______________________________________________________________________________

Gidiş Tarihiniz (gerekli)

Dönüş Tarihiniz

Yolcu Sayısı (gerekli)

Bebek Koltuğu (gerekli)

Başka Bir Arzunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havalanı Transferi ve Otel Transferi Arasındaki Fark Nedir?

Ziyaretçilerimizin sıkça yönelttiği bir soruya açıklık getirmek istedik. Otel transferi ve havaalanı transferi arasındaki fark konuklarımız tarafından merak ediliyor.  Kısaca açıklamak gerekirse, havaalanı transferi, uçaktan inen yolcuyu karşılamayı, gideceği otel ya da adrese en kısa ve kuralların el verdiği ölçüde hızla ulaştırmayı kapsayan bir hizmettir.

Aynı şey tatil dönüşü, otelinizden alınarak havaalanına bırakılmanız içinde geçerlidir. Otel transferi ise müşterimizin tercih ettiği araçla otellerinden alınarak gezmek istedikleri park, alışveriş merkezi, otel yada katılacakları etkinliklere ulaştırma hizmetidir.

Bu açıklama doğrultusunda alacağınız hizmetin havaalanı transferi olduğuna karar verdiyseniz Havaalanı Transferi sayfamıza gidebilirsiniz. Eğer Antalya Havaalanı Transferi yada Kıbrıs Havaalanı Transferi için rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, linlere tıklayarak direk rezervasyona gidebilirsiniz.

Bu süreçte kafanızı karıştıran her türlü sorun için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Son olarak, eğer GlobalTaxi ile ilk kez tanışmışsanız, sistemimizin diğer avantajlarından yararlanmak için anasayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. İyi Tatiller dileriz!

Yandex.Metrica